Zakres usług

Ogromną wagę przywiązujemy do dokładnej diagnostyki naszych pacjentów. W tym celu korzystamy z dostępnych w przychodni sprzętów, takich jak USG, system radiografii bezpośredniej (RTG) i weterynaryjny sprzęt do pomiaru ciśnienia. Na miejscu wykonujemy badania z użyciem mikroskopu delta – optical.

Pacjenci stomatologiczni również mogą liczyć na profesjonalną diagnozę i leczenie – korzystamy z aparatu do radiologicznej diagnostyki wewnątrzustnej, skaleru ultradźwiękowego i mobilnego unitu stomatologicznego.

Posiadamy również aparat do narkozy wziewnej, a także sprzęty pozwalające na monitoring pacjenta poddanego znieczuleniu – kardiomonitor Dragger oraz kapnometr. Do dyspozycji chirurga pozostaje także elektrokauter weterynaryjny.

Zakres naszych usług:

  • szeroko pojęta profilaktyka: szczepienia, czipowanie, profilaktyka przeciwpasożytnicza
  • diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych
  • chirurgia tkanek miękkich
Poznaj

Nasze specjalności

stomatologia

Zdrowie jamy ustnej jest jednym z najważniejszych komponentów dobrego życia naszych podopiecznych; nieleczone zęby i dziąsła powodują duży ból oraz mogą prowadzić do wielu schorzeń narządów wewnętrznych. Niestety, większość naszych pacjentów zmaga się z chorobami stomatologicznymi bądź nagromadzonym kamieniem nazębnym. W przywróceniu zdrowia jamy ustnej i pozbycia się źródła bólu u Waszych podopiecznych pomoże lek. wet. Klementyna Maszewska

dietetyka

To kłamstwo, że kochanego ciałka nigdy nie za wiele. Otyłość zwierząt to bardzo szybko narastający problem, prowadzący do chorób wewnętrznych, schorzeń stawów czy zaburzeń behawioralnych - ma ogromny wpływ na dobrostan naszego podopiecznego. W zrzuceniu wagi, a także w ustaleniu prawidłowej diety Waszym zwierzakom pomoże lek. wet. Natalia Michna-Masłowska.

dermatologia

Stale zwiększająca się liczba pacjentów z problemami skórnymi pokazuje nam, jak poważny jest to problem. Wielu ludzi chorujących na schorzenia skóry stwierdziło, że nieustanne swędzenie jest gorsze od bólu - nie inaczej jest u naszych zwierząt. Świąd, zaczerwienienie, wysypki, łuszczenie, nadkażenia - to najczęstsze dolegliwości. Dokładną diagnostyką i leczeniem zmian tła dermatologicznego u Waszych podopiecznych zajmuje się w Przychodni lek. wet. Anna Marciniak.

diagnostyka obrazowa

W Przychodni korzystamy ze sprzętów, takich jak USG, system radiografii bezpośredniej (RTG) i weterynaryjny sprzęt do pomiaru ciśnienia. Na miejscu wykonujemy badania z użyciem mikroskopu delta – optical. Pacjenci stomatologiczni również mogą liczyć na profesjonalną diagnozę i leczenie – mamy aparat do radiologicznej diagnostyki wewnątrzustnej, skaleru ultradźwiękowego i mobilnego unitu stomatologicznego. Posiadamy również aparat do narkozy wziewnej, a także sprzęty pozwalające na monitoring pacjenta poddanego znieczuleniu – kardiomonitor Dragger oraz kapnometr. Do dyspozycji chirurga pozostaje także elektrokauter weterynaryjny.

gastroenterologia

Bolący brzuch, ciągłe biegunki, zaparcia, wzdęcia, albo apatia i brak apetytu... Nietrudno wyobrazić sobie. jak źle wpływa to na życie Twojego zwierzaka, a w konsekwencji całej Waszej rodziny. W naszej przychodni weterynaryjnej znamy ten temat doskonale. Wszelkie schorzenia gastroenterologiczne u zwierząt mogą mieć bardzo poważne konsekwencje i wiele przyczyn - każdą z nich znajdzie nasza niezastąpiona dr n. wet. Karolina Malewska. Twój zwierzak w końcu zacznie jeść i trawić jak należy.

Profesjonalne doradztwo

W trosce o zdrowie naszych pacjentów staramy się udzielać wszelkich informacji na temat zdrowia i higieny zwierząt domowych. Choć bardzo kochamy naszych podopiecznych, to najchętniej widywalibyśmy Was wyłącznie na wizytach kontrolnych, potwierdzających ich znakomity stan zdrowia.

Zasady funkcjonowania przychodni

W celu usprawnienia pracy naszego zespołu oraz w trosce o komfort pacjentów – w przychodni obowiązują zapisy na wizyty.
Zapisać można się telefonicznie, na miejscu w rejestracji przychodni bądź przez kalendarz internetowy na stronie wettermin.pl.
Wizyty umówione realizowane są w pierwszej kolejności – przyjmowanie pacjentów nieumówionych uzależnione jest od dostępności czasu lekarza aktualnie dyżurującego.
Pacjenci w stanie poważnego zagrożenia zdrowia i życia przyjmowani są poza kolejką.

 

Godziny pracy Trójmiejskiej Przychodni Weterynaryjnej:

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 20:00
Sobota 09:00 – 14:00.