O nas

Poczytaj

O naszej przychodni

Do 25.10.2017 w lokalu przy ulicy Bulońskiej znajdowała się całodobowa Trójmiejska Klinika Weterynaryjna. Tego dnia klinika przeniosła się do nowego lokalu przy ulicy Świętokrzyskiej, a w zwolnionym miejscu swoją działalność rozpoczęła Trójmiejska Przychodnia Weterynaryjna – siostrzany oddział TKW.

Z biegiem czasu Przychodnia rozwinęła skrzydła: zakupiliśmy nowe sprzęty diagnostyczne, poszerzyliśmy zespół o lekarzy – specjalistów i doświadczonych techników weterynarii, a także zgromadziliśmy pokaźną społeczność zadowolonych pacjentów i ich rodzin, którzy towarzyszą nam od lat.

Obecnie nasz zespół składa się z 5 lekarek weterynarii, z czego trójka pracuje w Przychodni na co dzień, dwóch techniczek weterynarii i jednej osoby na stanowisku administracyjnym.

Nasza Przychodnia do dyspozycji pacjentów oddaje dwa ambulatoria internistyczne, gabinet diagnostyki obrazowej, a także dzienny szpital oraz salę chirurgiczną. Wszelkie sprawy organizacyjne opiekunowie mogą omówić na naszej recepcji – chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Życie w Przychodni toczy się spokojniejszym tempem niż w Klinice. Nie pracujemy całodobowo i nie działamy również w niedziele i święta, nie zostawiamy jednak naszych pacjentów samych sobie – cała historia medyczna oraz dane pacjenta są dostępne dla lekarzy Kliniki. Działa to również w drugą stronę – my też widzimy dokumentację medyczną z Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej, co jest olbrzymim ułatwieniem zarówno dla nas, jak i dla opiekunów zwierząt.

W Przychodni istnieje możliwość płatności kartą i blikiem.

Przed Przychodnią znajduje się ogólnodostępny parking.